Szkoła Liderów

Proponujemy Szkołę dla Liderów, która rozwija i wyposaża do przywództwa we wspólnocie kościelnej. Skupiamy się na aspektach służby, o których wiemy, że są kluczowe dla jej powodzenia. Poruszamy, między innymi, zagadnienia odkrywania i kształtowania powołania, wewnętrznego uzdrowienia, funkcjonowania pięciorakiej służby. Zajmujemy się kompetencjami lidera, budowaniem zespołu przywódczego, organizacją i zarządzaniem lokalnej wspólnoty.

Konferencja pastorów

Serdecznie zapraszam Ciebie na doroczną Konferencję Pastorów Kościoła Bożego w Chrystusie.

Jak co roku – będziemy mieć wspaniały czas relacji ze sobą nawzajem, a także inspirujący czas wykładów i warsztatów. Nie może Cię zabraknąć! Możesz też zabrać najbliższych współpracowników.

W 2024 r. świętujemy 60 lecie Kościoła Bożego w Chrystusie.

Do zobaczenia na Konferencji 15-17 marca!

Spotkanie regionalne

Rozpoczęliśmy nasze spotkania regionalne w zeszłym roku i odbyły się w 4 różnych miejscach. Są one ważną częścią naszej działalności, bo pozwalają na budowanie relacji i uczenie się od doświadczonych liderów w naszym Kościele.

Teraz planujemy spotkania w innych regionach. Zachęcamy do wzięcia udziału, bo z nich czerpiemy najwięcej.

21 października – Białystok 

25 listopada – Trójmiasto

Finanse

Finanse to istotna kwestia, wpływa na każdy aspekt naszego życia. Dążymy do tego, by nasze kościoły miały rzeczywisty wpływ na społeczność, a finanse są jednym z czynników determinujących ten wpływ. Chcemy dokładnie przeanalizować ten temat i wspomóc Kościół w Polsce w mądrym zarządzaniu tym, co Bóg mu powierzył.

Prosimy, obejrzyjcie filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=QajMEX4fLoo

Jurek Rycharski
Kuba Sawa
Grzegorz Wojewódka

Inkubator

Inkubator to miejsce, gdzie tworzymy praktyczne plany dla sieci apostolskiej. Omawiamy, czym jest pięcioraka służba i jak funkcjonuje ona w dzisiejszym Kościele. To też czas na poznawanie innych i budowanie relacji.

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies" - ciasteczka. Rozumiem. Akceptuję.