Misja Przyjaciół Dzieci

Witaj! Jesteśmy założycielami Misji Przyjaciół Dzieci. Powstała ona w 2003 roku, jednak początki naszej służby wśród dzieci sięgają roku 1992. Naszym przywilejem jest współpraca z różnymi chrześcijańskimi kościołami oraz organizacjami i jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu Bogu, że możemy współdziałać wspólnie z innymi.

Naszą wizją jest jak najwięcej zbawionych dzieci, wzrastających duchowo i rozwijających się w silnych rodzinach, opartych na osobistej więzi z Jezusem Chrystusem. Nadrzędnym celem jest głoszenie Ewangelii dzieciom oraz nauczanie ich biblijnych prawd.

Chcemy również wspierać chrześcijańskie wspólnoty i kościoły w pracy z dziećmi oraz rodziców i opiekunów. Nade wszystko chcemy naszym życiem i służbą wielbić i chwalić Boga!

Inspirują nas słowa Pisma Świętego z Księgi Przypowieści 17, 17:

„Przyjaciel zawsze okazuje miłość, rodzi się bratem w niedoli.”

Misja Przyjaciół Dzieci utrzymuje się dzięki modlitewnemu i finansowemu wsparciu. Dziękujemy każdemu kto modli się o naszą służbę i/lub przekazuje ofiary umożliwiające naszą działalność. Cenimy zaangażowanie każdego Darczyńcy i wciąż potrzebujemy takich osób! Ktoś trafnie powiedział: „nie mogę zrobić tego co ty, również ty nie możesz zrobić tego co ja, ale razem możemy uczynić dla Boga coś pięknego”.

Zapraszamy na nasze strony internetowe, na których za pomocą zdjęć, filmów oraz opisów, szerzej przedstawiamy to co się dzieje. Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

Kasia i Wojtek Borysowie
tel. +48 604 469 264

Więcej  >>> www.mpd.org.pl