Obóz apostolski

Serdecznie zapraszamy na obóz apostolski, który odbędzie się w dniach 19-25 sierpnia w Pensjonacie Uśmiech w Wiśle Malince, ul. Chałupiańska 1. Koszt od osoby dorosłej 550 zł (dziecko do lat 2 – 20 zł, dziecko do lat 4 – 430 zł) obejmuje noclegi oraz 3 posiłki dziennie.

Głównymi usługującymi będą Neil Silverberg oraz Mark Medley z Trinity Community Church z Knoxville Tennessee, USA. Neil Silverberg należy do zespołu przywódczego Master Builders – apostolskiej sieci wspólnot.

W programie obozu (oprócz wypoczynku w pięknej Wiśle!) przewidujemy skupienie się na rozwoju zdrowych przywódców (duchowo, fizycznie, umysłowo, emocjonalnie i w podejściu do służby):

  1. Ponowne rozpalenie tętniącej życiem relacji z Jezusem (Jan 15,5 – trwanie w winnym krzewie, bo bez Niego nic nie możemy).
  2. Sztuka usługiwania w odpocznieniu: rozwijanie fizycznej i emocjonalnej rezerwy w naszym życiu i służbie (Ps. 23 – pozwalanie, aby Wielki Pasterz nas pasł)
  3. Przesuwanie się z mentalności uczynków/działań do mentalności łaski w służbie (stosowanie Ewangelii łaski do naszego życia i służby)
  4. Dzielenie brzemienia: budowanie biblijnego zespołu przywódczego (przenoszenie się od modelu zarządzania do modelu wyposażania/uwalniania).

Po dokonaniu zgłoszenia prosimy o poczekanie na potwierdzenie i wpłatę zaliczki w wielkości 150 zł od osoby dorosłej i 100 zł od dziecka.