Perspektywa Nieba David Hogan

30 Kwietnia - 01 Maja 2019 Warszawa

Relacja z Jezusem jest centrum naszego chrześcijańskiego życia. Mówimy i szukamy nowych form kościoła, grup domowych, nowych form ewangelizacji, nowych form uzdrowienia, nowych przeżyć, nowego zaangażowania. Szukamy łaski lub radykalnej wiary. Zapominając czasami o tym, że w Nim mamy wszystko czego potrzebujemy i z Niego wszystko wypływa. Doświadczanie obecności Jezusa w życiu jest najbardziej zmieniającym nas wydarzeniem. Ono powoduje, że nasze życie nabiera pędu, a radykalna wiara jest pełna miłości.
Zapraszamy Was na spotkanie z Davidem Hoganem – człowiekiem o którym słyszeliśmy tak wiele, człowiekiem, którego Heidi Baker zaprasza do miejsc, gdzie nie może się przebić, gdzie potrzebuje przełomu.
W imieniu zespołu Perspektywy Nieba

Iza i Marek Ciesiółka

David Hogan

Uzdrowienia, a nawet wskrzeszenia umarłych – takie znaki mają towarzyszyć służbie Davida Hogana. Dawid Hogan założył swoją służbę – Freedom Minstries – w 1981 roku. Jej celem jest przekazywanie ewangelii w mocy Bożej a w szczególności mieszkańcom krajów Ameryki Łacińskiej.
Freedom Ministries przyczyniła się do powstania ponad 600 kościołów i nawrócenia ”niezliczonych wiosek”, zwłaszcza w rejonie Meksyku.

Usługiwaniu Davida Hogana i jego służby Freedom Ministries towarzyszą liczne cuda. Są świadectwa uzdrowienia każdej części ciała po poście, modlitwie i nałożeniu rąk. Co jest dość niezwykłe, ponad czterysta ludzi zostało wzbudzonych z martwych przez moc Bożą, z tego przy 28 przypadkach obecny był David Hogan. Jeśli chodzi o resztę, Bóg odpowiadał miłosierdziem i życiem na prośby pastorów, misjonarzy, gospodyń domowych, liderów i wielu innych chrześcijan, którzy się modlili.

Hogan urodził się w rodzinie, w której zakorzeniona była tradycja głoszenia ewangelii. Sam jednak przez pewien czas buntował się przeciw hipokryzji i Bogu. Należał do gangu, angażował się w napady i nadużywał alkoholu. Jako pierwsza nawróciła się jego żona. Ona to modliła się o jego zbawienie. Jak sam twierdzi, Bóg rzucił mu wyzwanie by nie był hipokrytą a szukał Go i chodził w Jego mocy. Jego życie całkowicie się zmieniło. Został pastorem w niewielkim kościele w stanie Luisjana, każdego tygodnia zbawienie przyjmowało tam wiele dusz. Wówczas David i jego żona poczuli, że ich powołaniem jest praca w Meksyku. Zaczęli od służby dla miejscowych Indian, co było długim i trudnym procesem w miejscu, w którym nigdy nie świadczono ewangelii. Jak wspomina David, walka z mocami diabelskimi, w tym czarami , bałwochwalstwem i wielbieniem duchów wymaga mocy Ducha Świętego. Wtedy też zaczął szukać Boga, by wzbudzać ludzi z martwych. Po czterech latach intensywnej modlitwy i postów zobaczył jak pierwsza została wskrzeszona. David i Debbie mają czworo dzieci. Wszystkie razem ze swoimi rodzinami działają w służbie rodziców. David jest jednym z bohaterów znanego filmu dokumentalnego, mówiącego o przebudzeniu „Palec Boży”.

  • MIEJSCE KONFERENCJI: Warszawa Szczegóły wkrótce…
  • TERMIN: 30 kwietnia-1 maja.
  • KONFERENCJA JEST PRZEWIDZIANA TYLKO NA 400 miejsc.

Ceny:

Perspektywa Nieba jest imprezą 2 dniową, na której oprócz gości,
cały czas będzie usługiwał zespół modlący się o uzdrowienia.

  • 120 PLN przy opłaconej rejestracji do 3 marca
  • 150 PLN przy opłaconej rejestracji do 26 kwietnia
  • UWAGA! Kasa na miejscu może być nieczynna po sprzedaniu biletów. Jeśli miejsca będą dostępne w dniu konferencji, opłata wyniesie
    170 PLN od osoby.
  • Dziecko w wieku 0-2 lata BEZPŁATNIE – dzieci siedzące u rodziców na kolanach lub w wózkach (istnieje limit dzieci, które w takim wieku możemy przyjąć)
  • Dziecko w wieku 3-9 lat 90 PLN niezależnie od terminu zgłoszenia.

Opłata konferencyjna podlega zwrotowi jedynie w okresie najtańszych opłat – do 3 marca. Po tym terminie, gdy znajdzie się nowa osoba na to miejsce, bilet można odsprzedać. Jednak nie za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, rezerwacje powinny być opłacone przy rejestracji.

REJESTRACJA www.perspektywanieba.pl
KORESPONDENCJA kontakt@perspektywanieba.pl

Kościół Droga w Warszawie,
Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie
Wawelska 78/16, 02-034 Warszawa