Wiatrołap 2019

17- 24 sierpnia Marózek

Bóg prowadzi nas do miejsca przemiany, do miejsca zanurzenia nas w swojej Chwale, a przejście przez to miejsce powoduje, że nie będziemy już takimi samymi ludźmi.

Doświadczymy niesamowitej wolności ale też ciemność bardzo mocno będzie oddzielona od światłości. Dzisiaj w naszym Kraju przy powiewie wolności, który wielu z nas czuje, doświadczamy przybliżenia się Bożej Chwały.

Zapraszamy Was na tydzień oddzielenia się dla Niego, na tydzień zanurzenia w Bożej Obecności.

W imieniu zespołu Wiatrołapu

Iza i Marek Ciesiółka

Wizja

Kiedy Bóg objawia przyszłe rzeczy, to pozostają w sercu na zawsze, są śladem, którego nikt i nic nie może zatrzeć

7 dni strefy oddzielenia, 7 dni dotykania rzeczy nadnaturalnych. 7 dni napełniania ogniem Ducha św i doświadczania przemiany.
Strefa oddzielenia: poranki……..wieczory

Nauczanie w 7 strumieniach

(podział tematyczny i wiekowy) Modlitwy indywidualne i grupowe: między innymi usługa prorocza, rozeznająca, uzdrowienie wewnętrzne, duszpasterstwo.

Strefa czasu wolnego

popołudnia i noce… „Strusiowanie”, „ogniskowanie”, pławienie się w wodzie, lesie i w morzu relacji międzyludzkich, w rzece kawy i zabawy.

Strefa usługi: JASON CHIN

Założyciel służby oraz szkoły „Love says Go”. Ukończył Szkołę Nadnaturalnej Służby w Bethel, oraz nadzorował samą szkołę przez 6 lat. Jason jest licencjonowanym oraz ordynowanym przez kościół Bethel w Redding w Kaliforni w 2016 roku. Jason przemawia na międzynarodowych konferencjach, gdzie wyposaża i aktywuje kościół do chodzenia w mocy i miłości. Aktualnie mieszka w Bazylei w Szwajcarii ze swoją żoną Debby. Razem poświęcają swoje życie Ewangelii Jezusa Chrystusa.

Strefa INFO:

www.wiatrolap.pl – ceny, dojazd, rejestracja, plan dnia, warsztaty. Kościół DROGA w Warszawie,

Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie,
Wawelska 78/16
02-034 Warszawa
tel.: +48 (22) 824 13 30
tel.: +48 602 643 674
e-mail: biuro@droga.waw.pl
www: www.droga.waw.pl