„Czyńcie uczniami” to temat wiodący, ponieważ:

  • Bóg ostatnio wyraźnie mówi do Kościoła na temat,
  • mamy przekonanie, że czynienie uczniami powinno stać się podstawową praktyką,
  • polecenie „czyńcie uczniami” zostało oryginalnie skierowane do apostołów Pana Jezusa, więc z pewnością jest podstawową praktyką apostolską!

Cel
Chcemy, aby każdy z uczestników wyjechał z Konferencji z zachętą oraz konkretnymi wskazówkami do prowadzenia uczniostwa, oraz z inspiracją do skutecznego wspierania innych przywódców/otrzymywania wsparcia w służbie.

Młodzi liderzy
Zachęcamy do zabrania młodych liderów ze sobą (jest tańsza opcja noclegów!). W zeszłym roku było ich około 25 i okazało się to bardzo dobrym pomysłem! Będziemy chcieli niektórych z tych liderów poprosić o pomoc w przeprowadzeniu Konferencji.

Warsztaty
Chcielibyśmy, aby było dużo warsztatów na różne tematy. Jeśli możesz zaoferować jakieś zajęcia warsztatowe (w małej grupie), to proszę przyślij ich nazwę i opis. Najciekawsze propozycje zostaną włączone w program Konferencji.

Inicjatywy
Jesteśmy bardzo aktywnym środowiskiem z wieloma bardzo cennymi inicjatywami. Czy chcielibyście je pokazać w trakcie Konferencji? Proszę o zgłoszenia z nazwą, krótkim opisem i zdjęciem osoby, która to będzie prezentować. W piątek po południu chcemy poświęcić czas na przedstawienie tych inicjatyw. Jak coś masz, zgłoś się jak najszybciej, bo ilość jest ograniczona!

Ramowy przebieg Konferencji:

Czwartek, 14 maja

17:00 – rejestracja
18:00 – kolacja
19:00-21:00 – sesja rozpoczynająca

Piątek, 15 maja

9:00-11:00 – sesja wykładowa
przerwa kawowa
12:00-14:00 – sesja warsztatowa
obiad
15:30-18:00 – sesja wykładowa/prezentacje aktywności
kolacja
19:00 –  wieczór z młodymi liderami

Sobota, 16 maja

9:00-11:00 – sesja warsztatowa
przerwa kawowa
12:00-14:00 – sesja wykładowa
obiad kończący Konferencję

 

Adresy

Hampton by Hilton Kalisz
ul. Chopina 9, Kalisz