„Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo” (Mt 9, 37-38).

Fundacja Fusion Polska oraz Kościół Boży w Chrystusie Anastasis zapraszają Was serdecznie do udziału w organizowanej przez nas Konferencji Żniwa. Będzie to konferencja misyjna, adresowana szczególnie do:
  • chrześcijańskich ludzi biznesu – pragniemy mówić o świadomym wpływie oraz inwestowaniu w Królestwo Boże, partnerstwie w rozpowszechnianiu Ewangelii, a także o duchowym pomnożeniu, przychodzącym, gdy finanse zostają uwolnione dla wielkiego żniwa.
  • misjonarzy, organizacji misyjnych oraz osób zainteresowanych służbą misyjną – chcemy zachęcać do wytrwania w tym niełatwym powołaniu, budować sieci relacji oraz współpracy, otwierać drzwi do wyjazdów oraz treningów międzykulturowych, dzielić się doświadczeniem;
  • liderów i pastorów kościołów, które Bóg wzywa do wysyłania „robotników na żniwo” – chcemy wskazywać na bogactwo oraz błogosławieństwo płynące z wysyłania misjonarzy oraz budowania dla nich zaplecza modlitewno-finansowego przez lokalne wspólnoty.

Każdy z Nas jest zaproszony do udziału w wielkim Żniwie – Bożym Poruszeniu, które Pan przygotował w ostatnich dniach. Jako człowiek biznesu masz wielki wpływ na poszerzanie granic Królestwa Bożego.

W tym kontekście ważne jest to, w jaki sposób inwestujesz swoje pieniądze. Stając się konkretnym dawcą, dającym na konkretny cel – robiąc to motywowany miłością – możesz brać udział w błogosławieństwie, jakie jest nad daną, wspieraną  przez Ciebie służbą.

Jako osoba POWOŁANA jesteś nieodłącznym elementem Bożej doskonałej koncepcji. Chcielibyśmy zaprosić Cię do wspólnego stworzenia przestrzeni, gdzie ludzie o różnym powołaniu będą mogli ze sobą współpracować, tworząc sieć wzajemnych połączeń na rzecz Królestwa.  

Głównymi mówcami konferencji, są ludzie, którzy wywierają ogromny wpływ na rozwój Królestwa Bożego w różnych krajach, jak i w Polsce. 

Georg Taubmann – założyciel i prezes organizacji ShelterNow International, działającej misyjnie od ponad 30 lat i niosącej pomoc humanitarną w Pakistanie, Afganistanie oraz wśród irackich Kurdów. W rękach Talibów przebywał 101 dni o czym póżniej napisał w swojej  bestsellerowej opowieści pt. „Uwięziony przez talibów” („Gefangen in Kabul”).

Georg Taubmann
Michael Onifer

Michael Onifer – dyrektor Projektu Betlejem w Izraelu, ukierunkowanego na rozwój kompetencyjny i zawodowy palestyńskich chrześcijan. Głosi radykalną miłość chrześcijan wobec Izraela i Arabów, dzieląc się niespotykanym, świeżym i z pierwszej ręki spojrzeniem na sytuację na Bliskim Wschodzie.

Radosław Siewniak – założyciel i prezes Stowarzyszenia „Do Źródła”, ewangelista i nauczyciel Słowa Bożego, misjonarz. Spędził rok w Iraku, pracując jako fizjoterapeuta i głosząc Ewangelię w świecie muzułmańskim. Niedawno wrócił z misji w Nepalu i Pakistanie.

Radosław Siewniak
Jerzy Rycharski

Jerzy Rycharski – wraz z żoną Gosią prowadzi kościół w Kaliszu. Od lat nosi w sobie pasję oglądania manifestacji Bożej obecności, odnowy Kościoła oraz transformacji naszego kraju. Ma szczególne, konfrontujące i zachęcające zrozumienie tematu hojności, praktykowanej przez ludzi znających Jezusa.

Co potrzebujecie wiedzieć?    

Konferencja zaczyna się w piątek 6 marca o godzinie 18:00 a kończy się w sobotę 7 marca około godziny 18:30. W niedzielę 8 marca Georg Taubmann będzie usługiwał w Kościele Bożym w Chrystusie Anastasis w Legnicy na nabożeństwie o godzinie 10:00, na które również serdecznie zapraszamy.

Termin: 6 – 7 marca 2020 r.
Miejsce: Legnica, Hotel Arkadia, ul. Gliwicka 6
Koszt: 50zł

Podczas konferencji planujemy przeprowadzić dwie kolekty (gotówkowe i bezgotówkowe). Głównym celem jest zasianie finansów w misje w krajach, w których działają zaproszeni misjonarze. Siejąc w skuteczne i efektywne organizacje, zbieramy ŻNIWO razem z nimi.   

Będzie dla nas przywilejem móc Was gościć i wspólnie tworzyć przestrzeń oddychającą atmosferą ŻNIWA.

Do zobaczenia w Legnicy!
Fusion Polska & Kościół Anastasis w Legnicy