Inkubator

Inkubator to miejsce, gdzie tworzymy praktyczne plany dla sieci apostolskiej. Omawiamy, czym jest pięcioraka służba i jak funkcjonuje ona w dzisiejszym Kościele. To też czas na poznawanie innych i budowanie relacji.

Szkoła Liderów

Proponujemy Szkołę Liderów, która rozwija i wyposaża do przywództwa we wspólnocie kościelnej. Skupiamy się na aspektach służby, o których wiemy, że są kluczowe dla jej powodzenia. Poruszamy, między innymi, zagadnienia odkrywania i kształtowania powołania, wewnętrznego uzdrowienia, funkcjonowania pięciorakiej służby. Zajmujemy się kompetencjami lidera, budowaniem zespołu przywódczego, organizacją i zarządzaniem lokalnej wspólnoty.

Finanse

Finanse to istotna kwestia, wpływa na każdy aspekt naszego życia. Dążymy do tego, by nasze kościoły miały rzeczywisty wpływ na społeczność, a finanse są jednym z czynników determinujących ten wpływ. Chcemy dokładnie przeanalizować ten temat i wspomóc Kościół w Polsce w mądrym zarządzaniu tym, co Bóg mu powierzył.

Prosimy, obejrzyjcie filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=QajMEX4fLoo

Jurek Rycharski
Kuba Sawa
Grzegorz Wojewódka

Spotkanie regionalne

Rozpoczęliśmy nasze spotkania regionalne w zeszłym roku i odbyły się w 4 różnych miejscach. Są one ważną częścią naszej działalności, bo pozwalają na budowanie relacji i uczenie się od doświadczonych liderów w naszym Kościele.

Teraz planujemy spotkania w innych regionach. Zachęcamy do wzięcia udziału, bo z nich czerpiemy najwięcej.

Konferencja pastorów

Chciałbym serdecznie zaprosić Ciebie razem ze współmałżonkiem i najbliższymi współpracownikami na Konferencję Pastorów, która odbędzie się 15-17 marca 2024 roku.

W tym roku będziemy obchodzić 60 rocznicę powstania Kościoła
Bożego Chrystusie. To właśnie w marcu 1964 roku pastor Bolesław Dawidow przeprowadził pierwsze spotkanie zboru w swoim mieszkaniu przy ul. Czeczota 4 m. 2 w Warszawie. Od tego pierwszego (prawdopodobnie 5 osobowego) zgromadzenia nieco wzrośliśmy…

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies" - ciasteczka. Rozumiem. Akceptuję.