Stwarzając odpowiednie warunki możemy przyczynić się do szybszego i bardziej efektywnego wzrostu. 

INKUBATOR – obóz w Zembrzycach będzie pełnił taką rolę dla twojego duchowego rozwoju.

Tematem przewodnim obozu jest „Sztuka przekazywania” – istotna umiejętność, której nie można pominąć, jeśli pragniemy efektywnie służyć w Królestwie Bożym.

Bóg działa poprzez ludzi, którzy wzajemnie się wzmacniają i zasilają. Dlatego biorąc udział w obozie dowiesz się jak skutecznie przyjmować Boże rzeczy i jak udzielać je innym.

Oprócz tego będziesz miał również sporo wolnego czasu, by po prostu odpocząć w cudownym miejscu.

Uczestnicy obozu będą mieszkać w świetnie wyposażonych domkach stojących wśród starych dębów i sosen. Będą też mieli okazję pochodzić po górach.  Sprawi nam to ogromną radość, jeśli zechcesz do nas dołączyć.

Zapraszam serdecznie do udziału w obozie Inkubator (dawniej „obóz apostolski”).

W tym roku tematem naszego obozu będzie „Sztuka przekazywania”. Zwykle zadania pochodzące od Boga są wielkie, tak wielkie, że trzeba zaprosić do otrzymanej wizji wiele osób, a ponadto rozciągają się one na wiele pokoleń. To wymaga, aby przekazywać nabyte umiejętności, otrzymaną wizję czy po prostu udzielone przez Boga namaszczenie. Oprócz takich „wielkich” okoliczności, w codziennym życiu Kościoła umiejętność przekazywania jest absolutnie niezbędna. Zatem pochylimy się nad tym tematem zarówno z punktu widzenia osoby przekazującej, jak i osoby otrzymującej.

Zapraszam serdecznie!
Andrzej Nędzusiak

 

Miejsce: Zembrzyce 

Data: 14 – 19 sierpnia 2023 r. 

Koszt: osoba dorosła – 150 zł/dobę
            dzieci 3-9 lat – 50%

Zakwaterowanie: domki 6 osobowe (pokój 3 osobowy, pokój 2 osobowy, pokój 1 osobowy) 

W cenie: nocleg, śniadanie, obiad, kolacja

Okolica: Sucha Beskidzka – 7 km; Kalwaria Zebrzydowska – 30 km; Wieliczka – 53 km; Rabka – 39 km; Nowy Targ – 57 km; Zakopane – 80 km; Zawoja – 28 km; Oświęcim – 51 km; Zator – 32 km; Żywiec – 42 km

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies" - ciasteczka. Rozumiem. Akceptuję.