źródło: www.700miast.pl
 
W kraju, o którym zwykło się mówić jako o chrześcijańskim, realia są takie iż zdecydowana większość naszych rodaków nie zna osobiście Jezusa Chrystusa i nie wie czym jest Ewangelia.
 
W Polsce jest 940 miast, a w tym od 600 do 700 miast (brak wiarygodnych danych) bez jakiejkolwiek społeczności ewangelicznej, co oznacza, że większość Polaków nie ma dostępu do Ewangelii.
 
Projekt „700 miast” ma być odpowiedzią na tę sytuację.
Pragniemy by imię Chrystusa było znane, a najlepszym sposobem by przekazywać Ewangelię i czynić ludzi uczniami jest tworzenie lokalnych Kościołów, w których ludzie będą wzrastać.
 
Naszym celem jest przede wszystkim szkolenie i wyposażanie przywódców w praktyczną wiedzę, zakorzenioną w polskich realiach i kontekście ale również rozciągnięcie naszego myślenia aby pójść dalej i wyżej.
 
Projekt „700 miast” jest skierowany przede wszystkim dla osób, które poważnie myślą o założeniu Kościoła lub już rozpoczęły tę niezwykłą przygodę.
Chcemy dzielić się praktyczną wiedzą, opartą na naszych doświadczeniach, a także wsparciem.
Wierzymy, że nasz kraj jest gotowy ale potrzebuje odważnych przywódców i liderów, którzy odpowiedzą na Boże powołanie. Chcemy widzieć powstające i wzrastające Kościoły, będące odpowiedzią dla naszego kraju.
 
 
1 grudnia w Łodzi odbędzie się jedno z pierwszych konsultacji w tym temacie.
 
Jeśli chciałbyś wziąć udział w następnych spotkaniach/konsultacjach, napisz na adres:
beata@kbwch.pl 

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies" - ciasteczka. Rozumiem. Akceptuję.