Zaproszeni do przemiany

konferencja ze Stevem Uppalem
27 kwietnia, w godz. 10:00 - 15:00
Warszawa, ul. Białostocka 22 (sala KBwCh)
koszt: 120 zł (z obiadem)

Steve i Esther Uppal przez 23 lata prowadzą kościół All Nations w Wolverhampton w Wielkiej Brytanii, który stał się kościołem wielokampusowym z międzynarodowym wpływem.

Steve jest apostołem ruchu All Nations Movement, którego celem jest zwrócenie narodów do Boga poprzez modlitwę, uczniostwo i zakładanie nowych kościołów.

4 temu doświadczyli niezwykłej przemiany, kiedy to Bóg powiedział do nich: „Tworzycie konsumentów, a nie uczniów.” Od tamtej chwili cały kościół przechodzi ciągłą przemianę ku radykalnemu posłuszeństwu Wielkiemu Nakazowi, jakim jest czynienie uczniów.

Wielki Nakaz Jezusa zawarty w 28. rozdziale Ewangelii Mateusza nie mówi o tworzeniu nawróconych, obecnych w kościele, moralnie dobrych ludzi czy wolontariuszy. Wielki Nakaz mówi o tym, aby iść i czynić uczniami.

„W Kościele pojawiło się wiele ludzkich struktur, ludzkich ideologii i systemów wartości, z których, być może, nawet nie zdajemy sobie sprawy. Wkradło się wiele rzeczy, które muszą być wstrząśnięte: czy to nasza miłość do rozrywki, przyjmowanie poglądów sprzecznych z Pismem Świętym, czy skłonność do popularności i komfortu.
Pojawiło się także bałwochwalstwo związane z przywództwem i strategią – zaczerpnięte ze świata, wprowadzone bez zmian i w całości zaimportowane do naszego sposobu myślenia,
szkoleń i planowania.
Wielu liderów w Kościele wyznaje podobne, jeśli nie identyczne, wartości, jak ci, którzy nie znają Chrystusa. Ubóstwiają szybki wzrost, wielkie sceny, duże liczby i szukają kolejnej, tajnej recepty na wzrost Kościoła”.

fragment książki S. Uppala „Gotowi na przebudzenie” 

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies" - ciasteczka. Rozumiem. Akceptuję.